• ROWEROWE PRZEDSZKOLE

• Miło nam poinformować, że zakończyła się akcja ROWEROWE PRZEDSZKOLE.
            Gratulujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za tak liczny udział.
            Jeździło nas aż 240 osób.
            I miejsce grupa SŁONECZKA (24 DZIECI BIORĄCYCH UDZIAŁ)
            II miejsce grupa MOTYLKI I ŻABKI (23 DZIECI BIORĄCYCH UDZIAŁ)
            III miejsce grupa STOKROTKI (22 DZIECI BIORĄCYCH UDZIAŁ).

Dziękujemy organizatorom Pani Magdalenie Michałowskiej oraz Pani Urszuli Chlebek - Soroko
            za przeprowadzenie akcji oraz zakup wspaniałych nagród,
            które ufundowała Pani Dyrektor oraz Rada Rodziców.

ROWEROWE PRZEDSZKOLE to kampania promująca zdrowy tryb życia
            i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, grona nauczycielskiego
            oraz rodziców i opiekunów. Akcja poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji,
            popularyzuje rower jako środek transportu do przedszkola, uczy dobrych i zdrowych nawyków,
            które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

• SŁONECZKA - WIZYTA W BANKU SPÓŁDZIELCZYM

• Nowa galeria SŁONECZKA - WIZYTA W BANKU SPÓŁDZIELCZYM została dodana do albumu fotograficznego

BANK SPÓŁDZIELCZY W KĄTACH WROCŁAWSKICH

3 czerwca, grupa Słoneczka, odwiedziła siedzibę Banku Spółdzielczego w Żórawinie. Celem tej niecodziennej wizyty było zapoznanie dzieci z działalnością placówki, omówienie podstawowych zagadnień związanych z bankowością, a co za tym idzie propagowania wśród dzieci nawyku oszczędzania już od najmłodszych lat. Przedszkolaków przyjęto bardzo serdecznie, nasi mali podopieczni otrzymali również upominki - świnki skarbonki oraz słodycze. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Grażynie Grzelak za poświęcony czas oraz za prezenty, które sprawiły dzieciom ogromną radość.