Z radością informujemy, że dzieci z naszego przedszkola odniosły sukces w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Przedszkole nr 23 w Elblągu.
W kategorii wiekowej 3–4 latków:
Amelia S. zdobyła I miejsce,
Zosia Sz. zdobyła III miejsce.
Laureatki uczęszczają do grupy „Rysie”.
Dzieci zostały przygotowane do konkursu pod kierunkiem nauczycieli:
Pani Marioli Czapigi oraz Pani Renaty Szachniewicz.
Serdecznie gratulujemy naszym małym artystkom oraz dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie i wspieranie dzieci w rozwijaniu talentów plastycznych.
Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych wychowanków i życzymy im dalszych sukcesów!