• Wizyta wolontariusza ze SCHRONIKA "PRZYTULISKO" W OŁAWIE

• Nowa galeria Wizyta wolontariusza ze SCHRONIKA "PRZYTULISKO" W OŁAWIE została dodana do albumu fotograficznego

W marcu gościliśmy w naszym przedszkolu pracownika Schroniska „Przytulisko” dla Bezdomnych Zwierząt z Oławy. Głównym celem zajęć była edukacja na temat komunikacji z psem, dobrostanu oraz właściwej opieki nad czworonożnym towarzyszem. Przedszkolaki kształtowały postawy szacunku wobec zwierząt oraz bezpieczne zachowania w stosunku do psów. Dodatkową atrakcją była wizyta czworonożnego przyjaciela - psa „Letti”. Dzieci chętnie patrzyły jak wykonuje sztuczki, polecenia. Mogły także podarować smakołyk do miseczki i obserwować jak bardzo jest związany ze swoja właścicielką, jak się cieszy i chętnie przytula. Wizyta psa dała dzieciom wiele radości. Na ręce Pani Pameli przekazaliśmy wszystkie dary przyniesione przez dzieci dla zwierząt. Każda puszka karmy to dla podopiecznych schroniska wielka pomoc i radość, która pomaga ocalić kolejne zwierzę. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie oraz pomoc w akcji na rzecz bezdomnych zwierząt.

• ŚWIATOWY DZIEŃ AUTYZMU

• Nowa galeria ŚWIATOWY DZIEŃ AUTYZMU została dodana do albumu fotograficznego

2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Autyzmu, jego celem jest podnoszenie społecznej świadomości oraz propagowanie wiedzy na temat tego zaburzenia. W naszym przedszkolu obchody tego ważnego dnia odbyły się 31 marca (piątek). Na znak solidarności, jedności, akceptacji i zrozumienia wszyscy pracownicy przedszkola i dzieci miały na sobie element stroju w kolorze niebieskim.