W tym wyjątkowym, świątecznym czasie, kiedy „wszyscy wszystkim ślą życzenia”, Kiermasz Świąteczny
w naszym przedszkolu po raz kolejny przyniósł ogromną radość i wzruszenie.
Życzliwość oraz serdeczność zgromadzonych osób rozświetliły mrok grudniowego wieczoru.
12 grudnia 2025 roku przedszkolne korytarze wypełniły się atmosferą świąt. Na licznych stoiskach można było podziwiać i zakupić piękne ozdoby choinkowe, stroiki, bukiety oraz inne wyjątkowe rękodzieła. W kawiarence czekały na gości domowe wypieki, pyszne pierogi, a także aromatyczna kawa i herbata.
Uroczystym dopełnieniem wydarzenia były Jasełka przygotowane przez grupę Słoneczka, które dostarczyły wielu wzruszeń i radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom, Dzieciom oraz wszystkim Gościom
za obecność, ogromne zaangażowanie, życzliwość oraz niezwykłą hojność. Dziękujemy za czas, pracę i serce włożone w przygotowanie kiermaszu — bez Państwa to wydarzenie nie byłoby możliwe.
Dzięki wspólnemu wysiłkowi kiermasz został przygotowany perfekcyjnie, a zebrana kwota w wysokości
12 637,60 zł przerosła nasze oczekiwania. Zgodnie z planem, dochód zostanie przeznaczony na potrzeby naszego przedszkola. Celów jest kilka — mamy nadzieję, że wszystkie sprawią dzieciom ogromną radość.
Z radością informujemy również, że środki zebrane podczas poprzedniego kiermaszu w 2024 roku zostały przeznaczone na zakup tablicy multimedialnej oraz doposażenie placu zabaw w nowe zabawki.
Jeszcze raz dziękujemy za wspólne tworzenie dobra i świątecznej atmosfery!
Szczególne i ogromne podziękowania kierujemy do Pani Justyny Kubicz, która przeprowadziła w naszym przedszkolu warsztaty geologiczne, dostarczając dzieciom wielu ciekawych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń. Cały dochód z warsztatów Pani Justyna przekazała na cele przedszkola, tym samym znacząco dopełniając dochód Kiermaszu Świątecznego. Ten piękny gest jest dla nas wyrazem wielkiego serca, życzliwości i wsparcia dla naszej społeczności przedszkolnej.