• SŁONECZKA - PRACA W GRUPACH

• Nowa galeria SŁONECZKA - PRACA W GRUPACH została dodana do albumu fotograficznego

Praca w grupach wpływa na dzieci niezwykle pozytywnie. Oprócz zdobywania wiedzy, Dzieci uczą się tolerancji, życzliwości, szacunku wobec drugiej osoby, wzmacniają między sobą więzi. Zespołowa praca uczy współdziałania. W grupie wszystkie dzieci stanowią całość, wszyscy dążą do tego samego, wspólnego celu, nie ma tu więc mowy o rywalizacji. Ponadto podczas pracy grupowej – podobnie jak podczas gier dzieci uczą się przestrzegać określonych reguł. A oto nasze zespołowe prace plastyczne: „Pory roku”

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY - PODZIĘKOWANIA

• W tym pięknym czasie, kiedy „wszyscy wszystkim ślą życzenia”, nasz KIERMASZ ŚWIĄTECZNY po raz kolejny przyniósł ogromną radość. Życzliwość zgromadzonych osób rozświetliła mrok grudniowego wieczoru.
            8 grudnia 2023 roku w naszym przedszkolu na wielu stoiskach mieniły się przepiękne ozdoby choinkowe, stroiki, bukiety, a także inne rękodzieła. W kawiarence można było spróbować domowych wypieków, pysznych pierogów oraz napić się smakowitej kawy i herbaty. Dopełnieniem całego wydarzenia były JASEŁKA przygotowane przez grupę Słoneczka!
            Serdecznie dziękujemy dyrekcji, rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi, dzieciom oraz wszystkim gościom za obecność! Składamy ogromne wyrazy wdzięczności za ogrom pracy włożony w przygotowania do  kiermaszu, za twórcze zaangażowanie, dobroć oraz niezwykłą hojność. Bez Państwa to wszystko nie byłoby możliwe!
            Dzięki ciężkiej pracy kiermasz przygotowany był perfekcyjnie, a zebrana kwota: 7559 zł przerosła nasze oczekiwania! Tak jak planowaliśmy, dochód zostanie przeznaczony na potrzeby naszego przedszkola, celów jest kilka, mamy nadzieję, że dzieci będą zachwycone! :)​​​​​​​​​​​​​​